Wybierz język:

Rozmiar ma znaczenie. Dobrze, że możesz liczyć na XtraSize.

Tajemnica skuteczości XtraSize

Twój członek zbudowany jest z trzech części. Dwie z nich to ciała jamiste, które rozszerzają się i napełniają krwią powodując twardość penisa podczas erekcji. Sprawność ciał jamistych do napełniania krwią wszystkich naczyń podczas podniecenia, określa długość trwania erekcji i grubość penisa. Niestety wraz z wiekiem ona maleje. Stosując XtraSize możesz pobudzić krążenie krwi w penisie, rozszerzając ciała jamiste i tym samym sprawiając, że Twój penis staje się większy, twardszy i silniejszy! Trzecia część penisa, znajdująca we wgłębieniu między dwoma większymi ciałami jamistymi, nazywana jest ciałem gąbczastym i to ona jest odpowiedzialna za wytrysk nasienie. Dzięki XtraSize możesz odzyskać kontrolę nad ejakulacją, sprawiając, że przedwczesny wytrysk nie będzie już Twoim problemem.

Rozmiar penisa jest wyznaczany ilością napływającej krwi i jej objętością, którą penis jest w stanie zatrzymać. Receptura XtraSize powstała w oparciu o wiodące techniki zielarskie wpływające na oba procesy. Zespół naszych lekarzy i chemików odkrył, że ciała jamiste penisa reagują na określone bodźce wywoływane przez składniki XtraSize, które je stymulują i wzmacniają. Rezultaty XtraSize zostały potwierdzone sukcesem przez tysiące zadowolonych klientów na całym świecie.

Dzięki XtraSize możesz zyskać pełniejszy i przyjemniejszy seks.

Wyjątkowa kombinacja naturalnych składników, z których każdy ma zasadnicze znaczenie dla męskiej seksualności, daje potężny impuls do rozkwitu Twojego życia erotycznego. Penis składa się z trzech komór, nazywanych ciałami jamistymi, które wypełniają się krwią w czasie erekcji. Są to naczynia, których objętość zwiększa się podczas seksualnego pobudzenia i ma wpływ na grubość członka. To krew, obficie napływająca wtedy do każdego z nich, powoduje erekcję.

Krzywa wzrostu

Wzmożony przepływ krwi stanowi biologiczną esencję każdego stosunku i ma rzeczywisty wpływ na powiększenie penisa. Więcej krwi oznaczać będzie twardszego, większego członka i dłuższe współżycie. Naturalne metody powiększania członka, mogą sprawić że już po trzech tygodniach codziennego zażywania Xtra Size osiągniesz nowy, lepszy wymiar... Twój penis składa się z trzech komór, które wypełniają się krwią podczas seksualnego pobudzenia. Im będzie jej więcej tym więcej przyjemności będziesz odczuwał Ty i Twoja partnerka. Już teraz zadbaj więc o to by ciała jamiste wewnątrz Twojego penisa jak najobficiej mogły wypełniać się krwią, przy pomocy Xtra Size. Tabletki na powiększenie penisa pozwolą Ci czuć się pewnie i atrakcyjnie. Nie ma za dużych penisów – prawidłowa długośc członka to ta, którą sam zaakceptujesz.

Co możesz zyskać dzięki XtraSize? Zwiększenie długości i grubości penisa

Dzięki starannie dobranym składnikom możesz uzyskać efekt powiększenia penisa. Niewątpliwe każdy mężczyzna choć raz w życiu marzył o większym członku, dzisiaj w sposób bezpieczny i naturalny możesz osiągnąć wymarzony rozmiar!

Silna i mocna erekcja

Wzrost ukrwienia członka skutkuje bezpośrednią poprawą potencji. Silne i długie erekcje poprawią Wasze współżycie, satysfakcję partnerki i wiarę we własne możliwości. W udanym związku nie ma miejsca na problemy z erekcją, musisz mieć pewność, że potrafisz zadowolić partnerkę jak

Kontrola nad wytryskiem

Przedwczesny wytrysk to jeden z najpoważniejszych problemów seksualnych u mężczyzn. XtraSize to nie tylko tabletki na powiększenie penisa, to również preparat ułatwiający kontrolę nad wytryskiem. Spełnij swoje marzenia o dłuższych i przyjemniejszych stosunkach seksualnych. Daj sobie więcej czasu, by rozgrzać partnerkę do czerwoności!

Zwiększona energia i popęd seksualny

XtraSize swoją formułą może powodować zwiększenie libido i popędu seksualnego. Wielu naszych klientów doświadcza bardziej regularnych erekcji, wzmożonego apetytu na seks, a poprawa libido wpływa korzystnie nie tylko na Twój popęd, ale również na postrzeganie przez partnerkę Ciebie jako namiętnego kochanka!

Intensywniejsze orgazmy

Większy penis, mocna erekcja i dłuższy wytrysk przedłużą przyjemność, której chcecie przecież doznawać razem z partnerką. Jeśli pragniesz zaimponować jej niezapomnianymi doznaniami, XtraSize bez wątpienia jest tym co może to sprawić! Dłuższy i grubszy członek ma możliwość głębszej penetracji w pochwie intensywniej ją stymulując i zapewniając doznania na najwyższym poziomie! A co lepiej wpływa na jakość męskiego orgazmu jak świadomość doprowadzenia partnerki na wyżyny doznań seksualnych?

Wzrost pewności siebie

Seksualna pewność siebie jest definiowana, jako świadomość mężczyzny, że jest w stanie zadowolić swoją partnerkę. Świadomość niezapomnianych doznań, wielokrotnych orgazmów i satysfakcja z zaspokojenia partnerki, sprawia, że mężczyzna nie tylko odzyskuje poczucie własnej wartości, ale także pragnie wspinać się na najwyższe szczeble swoich umiejętności, które może odkryć razem z XtraSize!

Opinie klientów*

 • XtraSize jest najlepszy. Używam go tylko przez 6 tygodni. Mój penis jest 3 cm większy! Teraz zamówię więcej aby wkrótce uzyskać jeszcze większy rozmiar. Jestem taki szczęśliwy i czuję się wspaniale. XtraSize to działa!

  Dominik, 29, Zabrze
  dominikborowiec.83@o2.pl

 • Trening i prawidłowe odżywianie są niezbędne do ogólnego zdrowia. Każdy osobisty trener Ci to powie. Lecz żadna ilość warzyw oraz pompek nie poprawi twojego życia seksualnego tak jak to zrobi XtraSize w sposób tak prosty i efektywny.

  Darek, 26, Ostróda

 • Prowadzę własną firmę co sprawia, że podróżuję cały czas. Kiedy wracam do domu zobaczyć się z moją żoną i uprawiamy seks, pragnę zapewnić jej najlepszy orgazm jaki kiedykolwiek miała. Z XtraSize nie mam z tym najmniejszego problemu.

  Dawid, 43, Częstochowa

* Wyniki osiągnięte przez osoby stosujące XtraSize są indywidualne i nie można zagwarantować tych samych efektów w każdym przypadku.

Sprawdzona formuła

Sekretem XtraSize są w pełni naturalne składniki najwyższej jakości. Wszystkie substancje, użyte do produkcji XtraSize, pochodzą z upraw prowadzonych przez certyfikowanych producentów, którzy specjalizują się w hodowli ziół i roślin dla celów dietetycznych i medycznych. Nasza unikalna receptura jest efektem pracy amerykańskiego zespołu naukowców, lekarzy i ekspertów żywieniowych.

więcej»