Wybierz język:

Rozmiar ma znaczenie. Dobrze, że możesz liczyć na XtraSize.

Doskonała receptura Jakość Bezpieczeństwo

Sprawdzona jakość każdego składniku naszego preparatu XtraSize stanowi mieszankę naturalnych składników, których medyczne właściwości są znane od stuleci. Unikalna, łącząca je receptura, pozwoliła stworzyć doskonały środek na naturalne powiększenie penisa każdego mężczyzny.

Zastanawiasz się, co stoi za sukcesem tysięcy mężczyzn?

Dowiedz się więcej na temat podstawowych składników XtraSize.

wielkość penisa

Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris to roślina uznawana za silny afrodyzjak, jednak mająca również nieoceniony wpływ na zwiększenie potencji oraz wzmocnienie erekcji u mężczyzn. Badania pokazały, że Tribulus Terrestris skutecznie zwiększa poziom testosteronu oraz bierze udział w procesie uwalniania tlenku azotu z zakończeń nerwowych zlokalizowanych w pobliżu ciał jamistych, dzięki czemu wzmacnia wzwód.

jak powiększyć penisa

Maca Root

Maca jest naturalnym lekiem przyczyniającym się do zachowania równowagi w organizmie poprzez regulację poziomu enzymów i hormonów. Utrzymanie funkcji metabolicznych Twojego organizmu w doskonałej równowadze, z właściwym poziomem męskich hormonów, da Ci nie tylko dłuższe erekcje, ale też większy popęd płciowy, czyli optymalną potencję seksualną.

duży penis

Saw Palmetto

Ta roślina znana jest z pobudzania niskiego libido u mężczyzn i zwiększania energii seksualnej. Ma silne działanie afrodyzjakalne. Badania przeprowadzane w kilku krajach Europy wykazały, że Saw Palmeto jest skuteczną terapia dla wielu mężczyzn, którzy cierpią z powodu łagodnego przerostu prostaty – redukuje ją nawet o 13 procent. Poza tym usprawnia funkcje seksualne i zwiększa pożądanie oraz wpływa pozytywnie na stan całego organizmu przez redukcję poziomu cholesterolu i kwasów tłuszczowych we krwi.

Pozostałe składniki:

L-Arginine HCl: aminokwas niezbędny w organizmie do syntezy tlenku azotu, który umożliwia zachowanie elastyczności układowi tętniczemu. Poza tym wspomaga wydzielanie hormonów w naszym organizmie – między innymi hormonu wzrostu. Tym samym oddziałuje na rozrost i dobre ukrwienie penisa.

Pumpkin seed: doskonałe źródło białka. Hamuje apetyt, wzmacnia prostatę i poprawia sprawność seksualną.

Panax Ginseng:znany i ceniony w medycynie dalekiego wschodu. Dodaje energii, pomaga zwalczyć zmęczenie, poprawia koncentrację. Jest doskonałym afrodyzjakiem, podtrzymuje sprawność seksualną.

Sarsaparilla: roślina stosowana od dawana jako środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy. Używana jest również w leczeniu chorób układu moczowego, chorób prostaty oraz impotencji. Znana też z właściwości podnoszących popęd seksualny u mężczyzn.

Stinging Nettle: stosowana w łagodzeniu objawów łagodnego przerostu gruczołu krokowego.

Licorice Root: wpływa pozytywnie na układ hormonalny, wspomaga ogólne funkcjonowanie organizmu, zwiększa sprawność seksualną u mężczyzn.

jak powiększyć członka

W pełni naturalne i bezpieczne składniki XtraSize, połączone zgodnie z unikalną amerykańską recepturą, mogą sprawić, że będziesz doznawał intensywniejszą erekcję.

ZAMÓW XTRASIZE »

Kontrolowany proces produkcji,
zapewniający pełne bezpieczeństwo

Unikalna formuła XtraSize, na którą składają się wyłącznie naturalne substancje najwyższej jakości, to tylko jedna z przewag naszego preparatu. Mocną stroną XtraSize jest również sam proces produkcji – ściśle kontrolowany na każdym z etapów i zgodny ze wszystkimi normami międzynarodowymi.

W pierwszej kolejności, musimy mieć pewność, że każdy z pozyskanych przez nas składników jest świeży i ma odpowiednią jakość. Składniki, dostarczane nam przez naszych dostawców, są każdorazowo sprawdzane w celu weryfikacji ich jakości.

Następnie, każdy z etapów procesu produkcji jest ściśle kontrolowany i poddawany surowym normom międzynarodowym, stosowanym w odniesieniu do produktów dietetycznych i medycznych.

Dzięki naszym staraniom i skrupulatności w trakcie procesu produkcji, możesz być pewien najwyższej jakości w każdym opakowaniu, które dostajesz.

Podróbkom marnej jakości
mówimy zdecydowane NIE

Dokładny skład i szczegóły formuły XtraSize pozostają naszą ścisłą tajemnicą. Ochrona unikalnej formuły naszego preparatu uniemożliwia tworzenie podróbek z gorszej jakości składników i pozwala nam chronić naszych Klientów.

Kupując XtraSize, chcesz dostać najlepszą jakość w najlepszej cenie, chcesz wiedzieć, że preparat, który kupujesz, rzeczywiście działa. Korzystając z naszej strony masz pewność, że nabywasz oryginalny, w pełni bezpieczny i na pewno skuteczny suplement diety. Podróbkom mówimy zdecydowane NIE.

Nie czekaj, podejmij decyzję już teraz – zamów XtraSize i odmień swoje życie seksualne. Możesz też czytać dalej, aby poznać opinie mężczyzn, którym pomógł nasz preparat.